top of page

InIn aktīvi darbojas Baltijas tirgu un Skandināvijas tirgo. Neatkarīgi no tā, Jūs esat mājas īpašnieks, kas vēlas iegādāties māju, attīstītājs, kurš vēlas attīstīt ciematu vai arhitekts, kurš izstrādā risinājumus saviem klientiem, mēs nodrošināsim Jums visaugstāko preču un pakalpojumu standartus.

Eksporti pa Eiropu

Mūsu ekspertīze ir kvalitatīvu koka karkasa un moduļu māju ražošana un būvniecība. Tāpēc spējam nodrošināt eksportspējīgu un kvalitatīvu produktu. Loģistikas risinājumus mēs uzticam gan saviem sadarbības partneriem, gan arī pašiem klientiem, ja viņiem paši vēlas nodrošināt māju piegādi.
Sazinieties ar mums jau šodien, lai pārliecinātos, ka mēs varam īstenot Jūsu vīziju un radīt māju, kas atspoguļo Eiropas šarmu, stilu un Jūsu vēlmes. Sazinieties ar mums jau šodien un dodamies kopīgā ceļojumā, lai radītu Jūsu ideālo individuāli izstrādāto koka karkasa vai moduļu māju.

Starptautiska pieredze

Uzņēmuma vadībai ir vairāku gadu pieredze starptautiskajā tirdzniecībā un uzņēmējdarbības vadīšanā. Mēs esam saražojuši mājas, gan priekš Vācijas, gan Somijas, gan Igaunijas.

Viegla loģistika

Mūsu sadarbības partneri nodrošinās māju nogādi Jūsu adresē. Iepriekš saskaņojot vietu un laiku, māja tiks piegādāta, kur mūsu brigāde uzstādīs to atbilstoši ražotnes prasībām.

Individuāli izgatavotas mājas

Mēs varam izprojektēt mājas gan individuāli un atbilstoši Jūsu vajadzībām, gan arī izgatavot mājas atbilstoši Jūsu projektam un dizainam.

Ilgtspējīga domāšana

Mēs esam orientēti uz ilgtermiņa sadarbību, mēs bijām šeit vakar, esam šodien un būsim arī rīt. Atbilstoši jaunākajām tendencēm un ES regulām, kā arī rūpējoties par vidi, mēs piedāvājamt tikai ekoloģiski draudzīgus materiālus, ar A+ klases energoefektivitāti.

Energoefektivitāte

Sākot ar siltumizolāciju un beidzot ar izmantotajiem materiāliem, mūsu prioritāte ir, ēkas energoefektivitāte, lai ekspluatācijas laikā Jūs varētu ietaupīt uz mājas rēķiniem.

Ilgtspējība

Mūsu individuāli ražotās koka karkasa mājas ir būvētas no maksimāli ekoloģiskiem materiāliem un visā būvniecības procesā tiek izmantota videi draudzīga prakse.

Estētika

Koncentrējoties uz kvalitāti un uzmanību uz katru detaļu, mēs radām mājas, kas apmierinās katra klienta vēlmes gan uz dizainu, gan uz funkcionalitāti.

Funkcionalitāte

Gan izmantotie energoefektīvi materiāli, gan viedās mājas tehnoloģijas, gan individuāli uzklausītas klienta vēlmes padara padara ēku unikālu katram klientam tās funkcionalitāte.

SIA InIn Estate is noslēdzis līgumu ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

bottom of page