top of page

InIn Estate - projektēšana, ražošana, būvniecība.

Projektēšana

Mūsu uzņēmums piedāvā, jebkāda tipa privātmāju individuālo projektēšanu, izstrādājot katram klientam ērtu, praktisku mājas plānojumu ar vēlamo arhitektūras risinājumu.

Mūsu pakalpojumā ir iekļauti visi nepieciešami saskaņojumi, inženierkomunikāciju projekti, lai iegūtu būvatļauju un atvieglotu klienta ikdienu šajā sākotnējā, bet galvenajā procesā  uz savu privātmāju.

Ražošana

Visa ražošana notiek plašās un slēgtās telpās uz galdiem, lai iegūtu nevainojamu precizitāti konstrukcijām un ražošana būtu veicama visu gadu, lai māju paneļi netiktu pakļauti ārējās vides iedarbībai, iegūstot, precīzus, sausus māju paneļus.

Būvniecība

Mūsu klientiem piedāvājam pilnu pakalpoju klāstu mājas būvniecībai sākot no pamatiem līdz atslēgai.

Kā arī sniedzam tikai tādus pakalpojumus kā:

  • pamatu izbūve;

  • jumta darbi;

  • fasādes darbi;

  • inženierkomunikāciju (ārējo/iekšējo) izbūve;

  • apkures sistēmas.

Energoefektivitāte

Sākot ar siltumizolāciju un beidzot ar izmantotajiem materiāliem, mūsu prioritāte ir, ēkas energoefektivitāte, lai ekspluatācijas laikā Jūs varētu ietaupīt uz mājas rēķiniem.

Estētika

Koncentrējoties uz kvalitāti un uzmanību uz katru detaļu, mēs radām mājas, kas apmierinās katra klienta vēlmes gan uz dizainu, gan uz funkcionalitāti.

Ilgtspējība

Mūsu individuāli ražotās koka karkasa mājas ir būvētas no maksimāli ekoloģiskiem materiāliem un visā būvniecības procesā tiek izmantota videi draudzīga prakse.

Funkcionalitāte

Gan izmantotie energoefektīvi materiāli, gan viedās mājas tehnoloģijas, gan individuāli uzklausītas klienta vēlmes padara padara ēku unikālu katram klientam tās funkcionalitāte.

SIA InIn Estate is noslēdzis līgumu ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

bottom of page